Rozlúčka so slobodou v Barcelone

Home Destinácie Barcelona

Barcelonu si zamiluje každý, kto má rád ulice plné života, skvelé jedlo, morský vzduch, umenie a históriu. My by sme doplnili aj úžasné kluby, striptíz, alkohol či poker.

Pridaj aktivity
Barcelona - viac o destinácií

Barcelona je skrátka neodolateľná klasika, ktorá nedokáže sklamať. Má totiž všetko, čo nadupaná rozlúčka so slobodou potrebuje. Toto fascinujúce mesto plné farieb vám svojimi barmi, reštauráciami, plážami, a majestátnymi klubmi vyplní program do poslednej minúty.

Okrem spoznávania klasík ako La Rambla, Gaudiho architektúry, či Park Güell si tu môžeš s kamošmi vychutnať nespočetné množstvo skupinových aktivít, ktoré ti s radosťou zabezpečíme! Motokáry, paintball, escape room či súkromný striptíz v rôznych formách – je to len na tebe.

Barcelona patrí k naším najobjednávanejším destináciám, a preto nám prosím napíš svoju predstavu čo najskôr, aby sme ti vedeli pripraviť všetko na mieru v rámci voľných kapacít.

Náš tím spraví maximum pre to, aby si si vychutnal a užil tú najlepšiu rozlúčku v Barcelone presne podľa tvojich (tajných) snov.

Geo

• druhé najväčšie mesto Španielska

• 5,57 mil. obyvateľov

• nadmorská výška: 12 m

• Stredoeurópsky čas (UTC+1)

• oficiálny jazyk: Španielčina

Do you like this destination? Just add it to the wishlist.
Pridať Barcelona medzi obľúbenéAlready in your wishlist
Neváhaj a zašli nám svoj nezáväzný dopyt!
Jednominútový formulár